Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Сет фломастери Chameleon 5 бр - Floral Tones


        

Сет фломастери Chameleon 5 бр - Floral Tones

фломастер Chameleon

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: HMDCT0512
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 812751023036
Цена without Tax : 1,008 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,190 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

M2E3NjQ5Yz