Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Сет дрвени кутии за декорација - 3 дела


        

Сет дрвени кутии за декорација - 3 дела

дрвени полупроизводи за декорирање

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH826
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 8586019714173
Цена without Tax : 508 мкд
Цена including Tax (18 %):
599 мкд

into the basket:
  парче  
OGM3MjNm