Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Сет дрвени кутии со капак за декорирање - 3 бр.


        

Сет дрвени кутии со капак за декорирање - 3 бр.

сет дрвени кутии

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH209
Производител: MY HOME s.r.o.
Вообичаена цена 1,790 мкд
Цена without Tax : 1,228 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,449 мкд

into the basket:
  парче  
MWJmMDc4Y