Introduction » Хоби прибор » Дрво » Сет дрвени кутии со капак за декорирање - 3 бр.


        

Сет дрвени кутии со капак за декорирање - 3 бр.

сет дрвени кутии

ново акција

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH209
Производител: MY HOME s.r.o.
Вообичаена цена 1,790 мкд
Цена without Tax : 1,178 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,390 мкд
Nzk2YTg1O