Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Четки » Сетови четки » Сет четки за сликање da Vinci JUNIOR Starter Set 4218 - 6 парчиња


        

Сет четки за сликање da Vinci JUNIOR Starter Set 4218 - 6 парчиња

четки за сликање за студенти

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DVC4218
Производител: da Vinci
EAN code: 4017505981181
Цена without Tax : 618 мкд
Цена including Tax (18 %):
729 мкд

into the basket:
  парче  
MTRhNzM3