Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Четки » Сетови четки » Сет четки Faber-Castell Soft - 4 бр


        

Сет четки Faber-Castell Soft - 4 бр

четки Faber-Castell

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC481600
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401816003
Вообичаена цена 349 мкд
Цена without Tax : 236 мкд
Цена including Tax (18 %):
279 мкд

into the basket:
  парче  
MjQ3OWR