Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои за текстил » Сет бои за текстил со техника блокирање JAVANA KREUL


        

Сет бои за текстил со техника блокирање JAVANA KREUL

бои за текстил

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL91993
EAN code: 4000798096649
Цена without Tax : 592 мкд
Цена including Tax (18 %):
699 мкд

into the basket:
  парче  
NjhhN2