Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби бои » Бои за стакло » Сет бои за стакло и порцелан KREUL metallic 6 x 20 ml


        

Сет бои за стакло и порцелан KREUL metallic 6 x 20 ml

бои за стакло и порцелан KREUL classic

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL16603
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798121341
Цена without Tax : 754 мкд
Цена including Tax (18 %):
890 мкд

into the basket:
  парче  
MTZiOWU2NT