Introduction » Акрилни бои » Сетови акрилни бои » Сет бои за pouring техника Nassau Fine Art 4x59 ml


        

Сет бои за pouring техника Nassau Fine Art 4x59 ml

Pouring Медиум сет

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LKS54080002
EAN code: 8720039385641
Цена without Tax : 618 мкд
Цена including Tax (18 %):
729 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZWU5ZDM0Nj