Introduction » Акрилни бои » Сетови акрилни бои » Сет бои за pouring техника Nassau Fine Art 4x59 ml


        

Сет бои за pouring техника Nassau Fine Art 4x59 ml

Pouring Medium Set

ново акција

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RMSAR0704GE
EAN code: 8720039385641
Вообичаена цена 569 мкд
Цена without Tax : 253 мкд
Цена including Tax (18 %):
299 мкд

into the basket:
   

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NmVlMT