Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Акрилни бои » Сет бои за crackle ефект Decola - 6 делови


        

Сет бои за crackle ефект Decola - 6 делови

бои за crackle ефект Decola

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: NVP9541254
Производител: Nevskaya Palitra
EAN code: 4640000671150
Вообичаена цена 499 мкд
Цена without Tax : 372 мкд
Цена including Tax (18 %):
439 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

ODk2NjF