Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Хоби бои » Бои за свила » Сет бои Decola за батик техника- 8 делови


        

Сет бои Decola за батик техника- 8 делови

бои за батик техника

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: NVP4441448
Производител: Nevskaya Palitra
EAN code: 4690688000445
Цена without Tax : 592 мкд
Цена including Tax (18 %):
699 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

ZjI1OGI0Nz