Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » Сет акварелни бои Rembrandt Professional / 28 садови прибор


        

Сет акварелни бои Rembrandt Professional / 28 садови прибор

сет акварелни бои Rembrant

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL05840003
Производител: Royal Talens
EAN code: 8712079319113
Цена without Tax : 9,314 мкд
Цена including Tax (18 %):
10,990 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

OTVhZm