Introduction » Хоби бои » Бои во спреј и акрилни маркери » Сет акрилни маркери AMSTERDAM BASIC SET - 6x4mm


        

Сет акрилни маркери AMSTERDAM BASIC SET - 6x4mm

сет акрилни маркери

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL17519002
Производител: Royal Talens
EAN code: 8712079351243
Цена without Tax : 1,686 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,990 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Yzc5M2I4N