Introduction » Акрилни бои » Сет акрилни бои Liquitex Basics - 48x22 ml


        

Сет акрилни бои Liquitex Basics - 48x22 ml

акрилни бои Liquitex Basics

ново

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LIQ101048
Производител: Liquitex
EAN code: 94376975604
Вообичаена цена 4,260 мкд
Цена without Tax : 3,250 мкд
Цена including Tax (18 %):
3,835 мкд
MzY2Yj