Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Сет акрилни бои KOH-I-NOOR - 6 x 16 ml


        

Сет акрилни бои KOH-I-NOOR - 6 x 16 ml

акрилни бои KOH-I-NOOR

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN162701
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593540002921
Цена without Tax : 338 мкд
Цена including Tax (18 %):
399 мкд

into the basket:
  парче  
NDk2ZWV