Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Акрилни бои » Сетови акрилни бои » Сет акрилни бои El Greco 24 x 12 ml


        

Сет акрилни бои El Greco 24 x 12 ml

акрилни бои KREUL

акција

 

Availability: Кај тебе за 1 - 3 работни денови
Product no.: KRL28253
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798282530
Вообичаена цена 990 мкд
Цена without Tax : 609 мкд
Цена including Tax (18 %):
719 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

YzVlN2NiZ