Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Акрилни бои » Сет акрилни бои AMSTERDAM STANDARD SERIES - 24x20ml


        

Сет акрилни бои AMSTERDAM STANDARD SERIES - 24x20ml

сет акрилни бои

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL17820424
Производител: Royal Talens
EAN code: 8712079329334
Вообичаена цена 3,190 мкд
Цена without Tax : 2,280 мкд
Цена including Tax (18 %):
2,690 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MTVjYmU0M