Introduction » Хоби прибор » Ленти, чипки и органза » Сатенска лента 6 mm - изберете боја


        

Сатенска лента 6 mm - изберете боја

креативен прибор

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHSTUHA-SAT-6mm
Производител: MY HOME s.r.o.
Изберете боја на трака 6 mm
Вообичаена цена 36 мкд
Цена without Tax : 19 мкд
Цена including Tax (18 %):
22 мкд
Yjc4Y2Rk