Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Креативен прибор » Сатенска лента 25 mm - изберете боја


        

Сатенска лента 25 mm - изберете боја

хоби прибор

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHSTUHA-SAT
Производител: MY HOME s.r.o.
Изберете боја на сатенска лента
Цена without Tax : 58 мкд
Цена including Tax (18 %):
69 мкд

into the basket:
  парчиња  

Одберете ја саканата нијанса

MjRlM