Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Самолепливи магнети во облик на првоаголник - 12 бр


        

Самолепливи магнети во облик на првоаголник - 12 бр

правоаголни магнети

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCDPMG-002
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589965285
Цена without Tax : 50 мкд
Цена including Tax (18 %):
59 мкд
MTA5NDNiOD