Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Scrapbooking » Самолеплива трака од плута 1.5 cm x 1 m


        

Самолеплива трака од плута 1.5 cm x 1 m

креативен прибор од плута

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCDPKR-006
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589980752
Цена without Tax : 101 мкд
Цена including Tax (18 %):
119 мкд

into the basket:
  парче  
ZmQzYThk