Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Scrapbooking » Самолеплива тенка плоча од плута A4 - 1 парче


        

Самолеплива тенка плоча од плута A4 - 1 парче

креативен прибор од плута

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCDPKR-008
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589980776
Цена without Tax : 236 мкд
Цена including Tax (18 %):
279 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

MDdmZ