Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Салфети и хартија за декупаж » Салвети за ДЕКУПАЖ - Vintage Stamps - 1 бр


        

Салвети за ДЕКУПАЖ - Vintage Stamps - 1 бр

decoupage - салветна техника

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHZET-SLOG034401
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 5906664005526
Цена without Tax : 13 мкд
Цена including Tax (18 %):
15 мкд
OGY3MmI2