Салвети за ДЕКУПАЖ - Rose Heart - 1 бр

decoupage - салветна техника

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHZET-SDL091100
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 5906360751253
Цена without Tax : 13 мкд
Цена including Tax (18 %):
15 мкд

into the basket:
  парче  
NzhlMmZk