Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.


        

Салвети за ДЕКУПАЖ - Heart - 1 бр

decoupage - салветна техника

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHZET-TL365000
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 5906360743753
Вообичаена цена 18 мкд
Цена without Tax : 5 мкд
Цена including Tax (18 %):
6 мкд

into the basket:
  парче  
N2VkNmN