Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Салфети и хартија за декупаж » Салвети за декупаж - Цреши - 1 парче


        

Салвети за декупаж - Цреши - 1 парче

фолк салвети за декупаж

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHSDC850000
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 5906360720723
Цена without Tax : 13 мкд
Цена including Tax (18 %):
15 мкд

into the basket:
  парче  
MDdjND