Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Салфети и хартија за декупаж » Салвета за декупаж - рози микс - 1 парче


        

Салвета за декупаж - рози микс - 1 парче

салветна техника

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHSDL076500
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 5906360729023
Цена without Tax : 13 мкд
Цена including Tax (18 %):
15 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

YzE2M