Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Салфети и хартија за декупаж » Салвета за декупаж - Рози божур - 1 парче


        

Салвета за декупаж - Рози божур - 1 парче

салветна техника

 

Availability: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Product no.: MXHTL572000
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 5906360743616
Цена without Tax : 13 мкд
Цена including Tax (18 %):
15 мкд

Клиентите ги купуваат и овие производи

YzkwYTJlMD