Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Салфети и хартија за декупаж » Салвета за декупаж - Градина Јулиа - 1 парче


        

Салвета за декупаж - Градина Јулиа - 1 парче

салветна техника

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHSDC076100
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 5906360729979
Цена without Tax : 13 мкд
Цена including Tax (18 %):
15 мкд

into the basket:
  парче  
M2RhM