Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Салфети и хартија за декупаж » Салвета за декупаж - Цветна градина - 1 парче


        

Салвета за декупаж - Цветна градина - 1 парче

салветна техника

ново akcija

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHSLOG010001
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 5906664005526
Вообичаена цена 19 мкд
Цена without Tax : 8 мкд
Цена including Tax (18 %):
9 мкд

into the basket:
  парче  
MzQ3ZDQ0