Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Салфети и хартија за декупаж » Салвета за декупаж - Цвет од цреша - 1 парче


        

Салвета за декупаж - Цвет од цреша - 1 парче

салветна техника

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHSDWI003701
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 5901646013889
Цена without Tax : 13 мкд
Цена including Tax (18 %):
15 мкд

into the basket:
  парче  
YzNiMjF