Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Салфети и хартија за декупаж » Салфетки за декупаж - Пастелни јајца - 1 производ


        

Салфетки за декупаж - Пастелни јајца - 1 производ

Велигденски салфетки за декупаж

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHSDL120610
EAN code: 5906360056594
Цена without Tax : 13 мкд
Цена including Tax (18 %):
15 мкд
OWYwY