Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Салфети и хартија за декупаж » Салфетки за декупаж - Lacy Bows - 1 ks -SDL824053


        

Салфетки за декупаж - Lacy Bows - 1 ks -SDL824053

салфетки за декупаж

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHSDL824053
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 5906360717716
Цена without Tax : 13 мкд
Цена including Tax (18 %):
15 мкд

into the basket:
  парче  
ZGNiYmVlZ