Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Салфети и хартија за декупаж » Салфети за декупаж - Пастелни ружи - 1 бр


        

Салфети за декупаж - Пастелни ружи - 1 бр

салфети за декупаж

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHSLOG031901
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: MXHSLOG031901
Цена without Tax : 13 мкд
Цена including Tax (18 %):
15 мкд

into the basket:
  парче  
OTg1NGU0Y