Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Салфети и хартија за декупаж » Салфети за ДЕКУПАЖ - Хризантема - 1 парче


        

Салфети за ДЕКУПАЖ - Хризантема - 1 парче

салфетна техника

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHSDL055700
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 5906360575828
Цена without Tax : 13 мкд
Цена including Tax (18 %):
15 мкд
OTg5YzRkO