Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Салфети и хартија за декупаж » Салфети за декупаж - Folky Style Black - 1 парче


        

Салфети за декупаж - Folky Style Black - 1 парче

салфети за декупаж

 

Availability: Кај тебе за 1 - 3 работни денови
Product no.: MXHTL564000
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 5906360743531
Цена without Tax : 13 мкд
Цена including Tax (18 %):
15 мкд

into the basket:
  парче  
NjdmNTE0