Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Салфети и хартија за декупаж » Салфети за декупаж - Букет од лаванда - 1 парче


        

Салфети за декупаж - Букет од лаванда - 1 парче

салфети за декупаж

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHSLOG029401
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: MXHSLOG029401
Цена without Tax : 13 мкд
Цена including Tax (18 %):
15 мкд
ZWNhOT