Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Салфети и хартија за декупаж » Салфета за ДЕКУПАЖ - Happy Birthday - 1 парче


        

Салфета за ДЕКУПАЖ - Happy Birthday - 1 парче

роденденски салфети за декупаж

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHSLOG042801
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: MXHSLOG042801
Цена without Tax : 13 мкд
Цена including Tax (18 %):
15 мкд

into the basket:
  парче  
MmFjMGU0Mz