Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Маркери и фломастери » Sakura Koi Coloring Brush Pen фломастери - сет од 6 производи


        

Sakura Koi Coloring Brush Pen фломастери - сет од 6 производи

Фломастер со врв на четка Sakura Koi

 

Availability: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Product no.: SKRXBR-6
Производител: SAKURA
EAN code: 84511391765
Цена without Tax : 736 мкд
Цена including Tax (18 %):
869 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NjFkODcyYm