Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Шаблон - геометриско тело


        

Шаблон - геометриско тело

Технички шаблони

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: LEN10313
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057103135
Цена without Tax : 355 мкд
Цена including Tax (18 %):
419 мкд

into the basket:
  парче  
MDE0YmQ