Introduction » Хоби бои » Бои во спреј и акрилни маркери » Резервен врв MOLOTOW Dripstick high-flow 25 mm - 2 пар.


        

Резервен врв MOLOTOW Dripstick high-flow 25 mm - 2 пар.

резервен врв Molotow

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 12 работни денови
Product no.: MTW830212
Производител: Molotow
EAN code: 4250397606897
Вообичаена цена 270 мкд
Цена without Tax : 133 мкд
Цена including Tax (18 %):
157 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZDRlZWI