Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби прибор » Алати и инструменти » Резбарски длета за дрво / сет 6 CHWCS09


        

Резбарски длета за дрво / сет 6 CHWCS09

сет длета за дрво

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RNSCHWCS09
Производител: Renesans
EAN code: 5900310017130
Цена without Tax : 796 мкд
Цена including Tax (18 %):
939 мкд

into the basket:
  парче  
ZWVjM