Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Разредувач за акрилни бои Sonnet 100 ml


        

Разредувач за акрилни бои Sonnet 100 ml

сликарски прибор St. Petersburg

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: NVP2427924
Производител: Nevskaya Palitra
EAN code: 4607010589448
Вообичаена цена 143 мкд
Цена without Tax : 101 мкд
Цена including Tax (18 %):
119 мкд

into the basket:
  парче  
Njg3N