Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Разредувач за акрилни бои 40ml


        

Разредувач за акрилни бои 40ml

подготовки за акрилни бои

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN016553000000
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593540018212
Цена without Tax : 135 мкд
Цена including Tax (18 %):
159 мкд

into the basket:
  парче  
NzYwN2I1N