Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Подготовка за масло на платно » Разредувач Tee за маслени бои - изберете обем


        

Разредувач Tee за маслени бои - изберете обем

сликарски прибор St. Petersburg

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: NVP243
Производител: Nevskaya Palitra
Изберете обем St. Petersburg
Цена without Tax : 253 мкд
Цена including Tax (18 %):
299 мкд
OTFmMTUz