Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Разредувач Decola за акрилни бои за текстил 50 ml


        

Разредувач Decola за акрилни бои за текстил 50 ml

разредувач за акрилни бои за текстил

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: NVP5828926
Производител: Nevskaya Palitra
EAN code: 4607010588298
Цена without Tax : 72 мкд
Цена including Tax (18 %):
85 мкд

into the basket:
  парче  
ZDRkZTAyM