Introduction » Подготовка за сликање » Подготовка за масло на платно » Разредувач бр. 4 за маслени бои - изберете количина


        

Разредувач бр. 4 за маслени бои - изберете количина

разредувач за маслени бои

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: NVP243no4
Производител: Nevskaya Palitra
Изберете обем St. Petersburg
Цена without Tax : 186 мкд
Цена including Tax (18 %):
219 мкд
N2M1ZTI4