Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).


Распакувајте ги новогодишните подароци!

Распакувајте ги новогодишните подароци!

И нека се остварат тајните уметнички соништа.

Претпоставуваме кој подарок под елката може да го направи среќен секој уметник ▼

 

 

 

Фантастичен куфер преполн со маслени бои Rembrandt со фиока полна со тајни▼

 

 

Прекрасен акрилен сет Van Gogh преполн со професионален прибор ▼

 

А како број еден? Акварел куфер Rembrandt со порцеланска палета која ќе стане Вашиот омилен предмет ▼

 

Посебно изненадување претставуваат сувите пастели Rembrandt за уметничките гурмани ▼

 

Сакам да погледнам уште 400 предлози за новогодишни подароци

 

 

NzA5NDc