Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Стиропор » Рамка од стиропор 23x28 cm


        

Рамка од стиропор 23x28 cm

креативен прибор

Black FRIDAY %

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCDIST-049
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589950267
Цена without Tax : 199 мкд
Цена including Tax (18 %):
235 мкд

into the basket:
  парче  
NmUxMGI