Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Цртање » Графитна мина superpolymer 0.9-1mm


        

Графитна мина superpolymer 0.9-1mm

мини superpolymer Faber Castell

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1209/00
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401209003
Цена without Tax : 42 мкд
Цена including Tax (18 %):
49 мкд

into the basket:
  парче  
ZDJmYmIwY